درباره من

دبیر رسمی آموزش و پرورش با سابقه 20 سال فعالیت در حوزه‌ی تدریس، مدیریت و معاونت در مقطع دبیرستان و آموزشگاه زبان انگلیسی.

موسس  و مدرس آموزشگاه زبان انگلیسی

میزبان توریست‌های دوچرخه‌سوار تیم وارم‌شَور.

از  دوران مدرسه به درس زبان بسیار علاقمند بودم.

کتابهای داستان انگلیسی زبانی که در مقطع تحصیلی راهنمایی به‌عنوان جایزه دریافت کردم، علاقه‌ و انگیزه‌ی خاص من را به این درس مضاعف کرد و پله‌پله راه من را به این مسیر باز کرد.

بعد از کنکور از بین رشته‌هایی که مجاز به ادامه تحصیل می‌شدم، رشته دبیری زبان انگلیسی   را انتخاب کردم.

از آنجایی که  در آن زمان در شهرستان ما، آموزشگاه زبانی نبود و امثال من  امکان حضور در کلاس‌‌ها و یادگیری مکالمه زبان را نداشتیم، طبیعتن ترم‌های اول دانشگاه بسیار سخت گذشت. چندین بار تصمیم گرفتم  تحصیل در این رشته را متوقف کنم و انصراف بدهم اما هربار با مخالفت خانواده روبرو شدم.ناگزیر، شب و روز با تلاش پیوسته، خودم را از آن شرایط رها کردم؛ با گوش دادن به برنامه‌های انگلیسی رادیو یا نوارکاست، مطالعه‌ی کتاب‌‌های متعدد در کنار کتابهایی که لازم بود برای هـر ترم بخونم، نوشتـن‌‌های روزانه، مکالمــه با توریست‌ها و البته چندتا از همکلاسـی‌های عزیزم همـه و همه کمک کردند تا بقیه ترم‌ها را راحت‌تر و با استرس کمتر سپری کنم.

سال‌های اول تدریسم در منطقه توریستی  بود و علاقه‌ای که به بازدید امـاکن تاریخی و سنتی وتفریحی داشتم، مجـدد ارتباط من را با ایـن زبان محکمتر و بیشتر کرد.

دغدغه‌ها و چالش‌هایی که با شروع تحصیل در دانشگاه برایم ایجاد شده بود من را ترغیب و مصمم کرد تا به محض فارغ‌التحصیل شدن، اولین آموزشگاه را برای بچه‌های شهرستانم تاسیس کنم تا به سهم خودم گامی در اعتلای زمینه‌ی آموزشی-فرهنگی برداشته باشم. به تعهدم پایدار ماندم. اولین آموزشگاه را تأسیس کنم و تا کنون زبـان آموزان زیـادی را با کمک مدرسین و همکاران عزیزم آموزش داده‌ام. آموزشگاه‌های دیگری در کنار ما شروع به فعالیت کردند و در حال حاضر حدود ده آموزشگاه  نیاز آموزشی این شهرستان را تامین میکنند.

.

.